Menu główne

Tabela

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
1. Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 10 18
2. Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 18
3. KS Księżak Łowicz 11 17
4. GKS Tychy 10 17
5. WKK Wrocław 9 16
6. TBS Śląsk II Wrocław 10 16
7. TS Wisła Chemart Kraków 11 16
8. Energa Kotwica Kołobrzeg 11 15
9. Weegree AZS Politechnika Opolska 10 15
10. Decka Pelplin 11 15
11. Dziki Warszawa 9 14
12. Rawlplug Sokół Łańcut 9 12
13. Elektrobud-Investment ZB Pruszków 9 12
14. Pogoń Prudnik 9 12
15. Miasto Szkła Krosno 7 11
16. Zetkama Doral Nysa Kłodzko 10 10

Następny mecz

Ostatnie mecze

Elektrobud-Investment ZB Pruszków 63 : 54 KS Księżak Łowicz
KS Księżak Łowicz 81 : 80 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk

Tabela ligowa

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
1. Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 10 18
2. Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 18
3. KS Księżak Łowicz 11 17
4. GKS Tychy 10 17
5. WKK Wrocław 9 16

powiatSport1

Piątek 12.09.2014 r

W pierwszym dniu turnieju koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, Księżak przegrał ze Stalą Ostrów Wielkopolski 51:70. Łowiczanie wystąpili w tym dniu bez chorego Jakuba Dyjańskiego. W drugim spotkaniu zmierzyły się ze sobą I-ligowe ekipy. Lepsi okazali się koszykarze Znicza Pruszków wygrywając z Pogonią Prudnik 93:81.

Zdjęcia z Turnieju

Wyniki pierwszego dnia Turnieju:

KSIĘŻAK Łowicz - BM SLAM STAL Ostrów Wielkopolski 51:70 (14:25; 15:15; 10:10, 12:20)
Księżak: Włuczyński Bartosz 14 (2),Kuczmera Marcin 12 (2), Cukierda Maciej 11, Malona Przemysław 8, Siemieńczuk Maciej 3 (1), Bartosiewicz Bartłomiej 3,), Trepka Piotr, Gladki Mateusz 0, Kłos Kacper, Aniszewski 0 Szymon, Zdunkiewicz Michał.

Stal: Andrzejewski Tomasz 5, Ochońko Tomasz 16, Adamczewski Dawid 10 (2), Mroczek-Truskowski Adrian 6 (2), Żurawski Wojciech 4, Suliński Adrian 5 (1), Milczyński Szymon 0, Olejnik Łukasz 9 (3), Spala Mikołaj 2, Sirijatowicz Nikodem 2, Pisarczyk Wojciech 4, Zębski Mateusz 7. Trener: Czaja Mikołaj.

MKS ZNICZ BASKET Pruszków - KS POGOŃ Prudnik 93:81 (25:24, 16:22, 28:19, 24:16)
Znicz: Hybiak Paweł 8 (2), Janiak Damian 4 (1), Kowalewski Marcin 24 (4), Linowski Adam (3, Kaczmarzyk Adam 14 (2), Janik Roman 11 (1), Czosnowski Kamil 8, Jarczyk Tomasz, Jaśkiewicz Łukasz 6, Pokarski Damian 13, Put Filip 2. Trener: Spychala Michał.
Pogoń: Chmielarz Krzysztof 11, Madziar Tomasz 19 (2), Leszczyński Wojciech 10 (2), Stalicki Kacper 18 (1), Cichoń Adam 9, Pawłowski Jarosław 3, Lipowczyk Adrian 0, Topolski Oliwier, Trytek Bartosz 0, Bodziński Tomasz 11 (1).


Pomagają nam

Polecamy

Zawodnicy

  • Mikołaj Stopierzyński
    Mikołaj Stopierzyński
  • Łukasz Bodych
    Łukasz Bodych
  • Mateusz Fatz
    Mateusz Fatz
  • Mateusz Gładki
    Mateusz Gładki
  • Mikołaj Grod
    Mikołaj Grod
  • Wojciech Jakubiak
    Wojciech Jakubiak
  • Arkadiusz Kobus
    Arkadiusz Kobus
  • Kacper Kramarz
    Kacper Kramarz
  • Maciej Kucharek
    Maciej Kucharek
  • Maciej Leszczyński
    Maciej Leszczyński
  • Bartosz Dylik
    Bartosz Dylik

Sponsorzy & Partnerzy